Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Miasto Dąbie

Kolorowy pasek

URZĄD MIEJSKI W DĄBIU

BUDYNEK A

Sekretariat
Agnieszka Jabłońska
Pokój nr 1
tel. 63 26 28 270
tel. 63 27 10 073
fax: 63 27 10 086
e-mail: sekretariat@gminadabie.pl

Burmistrz Tomasz Ludwicki
Pokój nr 1A 
tel. 63 26 28 270
e-mail: sekretariat@gminadabie.pl

Sekretarz Monika Ciesielska
Pokój nr 2
tel. 63 26 28 272
e-mail: sekretarz@gminadabie.pl 
    

Wydział Finansowy

Kierownik Katarzyna Charuba
Pokój nr 9a - I piętro
tel. 63 26 16 473
e-mail: k.charuba@gminadabie.pl

Anna Stanisławiak
Pokój nr 9a - I piętro
tel. 63 26 16 473
e-mail: a.stanislawiak@gminadabie.pl

Podatki
Wioletta Biernat
Pokój nr 4
tel. 63 26 28 276
e-mail: w.bienat@gminadabie.pl

Elżbieta Orzechowska
Pokój nr 4
tel. 63 26 28 276
e-mail: e.orzechowska@gminadabie.pl

Kasa, Ewidencja Działalności Gospodarczej
Ewa Nuszkiewicz

Pokój nr 5
tel. 63 26 28 274
e-mail: e.nuszkiewicz@gminadabie.pl

Urząd Stanu Cywilnego
Kierownik Agnieszka Kapalska
Pokój nr 6 - I piętro
tel. 63 27 10 082
e-mail: usc@gminadabie.pl

Wydział Organizacyjny, Sportu, Zarządzania Kryzysowego i Ewidencji Ludności
Kierownik Łukasz Królasik
Pokój nr 6 - I piętro
tel. 63 27 10 082
e-mail: organizacyjny@gminadabie.pl

Skarbnik Anna Lewińska
Pokój nr 7 - I piętro
tel. 63 27 10 074
e-mail: a.lewinska@gminadabie.pl
                                      

Wydział Infrastruktury, Ochrony Środowiska i Kultury
Kierownik Dorota Nowosielska
Pokój nr 9 - I piętro
tel.63 26 28 277
e-mai: d.nowosielska@gminadabie.pl

Katarzyna Augustyniak
Pokój nr 9 - I piętro
tel. 63 26 28 286
e-mail: k.augustyniak@gminadabie.pl

Karol Bugała
Pokój nr 9 - I piętro
te. 63 26 28 286
e-mail: k.bugala@gminadabie.pl

Mirosława Dudzińska
Pokój nr 9 - I piętro
tel. 63 26 28 277
e-mail: m.dudzinska@gminadabie.pl

Sala Ślubów
Pokój nr 8 - I piętro
Punkt Nieodpłatnej Informacji Prawnej
tel. 63 26 28 285

 

BUDYNEK B

 

Biuro Rady Miejskiej
Tomasz Mik
Pokój nr 10 
tel. 63 26 28 279
e-mail: p.ludwicki@gminadabie.pl
   

Wieloosobowe stanowisko ds. komunalnych i lokalowych oraz gospodarki przestrzennej
Aneta Król-Polewska
Pokój nr 14
tel. 63 26 28 283 
e-mail: a.krol-polewska@gminadabie.pl

Mariusz Augustyniak
Pokój nr 14
te. 63 26 28 283
e-mail: m.augustyniak@gminadabie.pl

Wieloosobowe stanowisko ds. oświaty

Ewa Klementowska
Pokój nr 15
tel. 63 26 28 282
e-mail: e.klementowska@gminadabie.pl

Ewa Czarna
Pokój nr 15
tel. 63 26 28 282
e-mail: e.czarna@gminadabie.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Karol Bugała
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Karol Bugała
Data wprowadzenia:2008-04-29 15:23:58
Opublikował:Karol Bugała
Data publikacji:2008-04-29 15:27:33
Ostatnia zmiana:2017-06-07 13:38:05
Ilość wyświetleń:9716

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij